: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

23-04-2006 | Night Club Dolek DJ's Birthday Party

Ekipa nocnego ma nowe wyzwanie. Otóż do szeregów elbląskich klubów, lokali, dyskotek, dołączyła dyskoteka z Malborka, a mianowicie Night Club Dołek. Specjalnie dla Was, będziemy co jakiś czas dostarczać nowinek z Malborka,  a wy ocenicie, czy warto, czy też nie zawitać na balety w tej niewielkiej mieścinie.
W piątek 21 kwietnia odwiedziliśmy Malbork, ponieważ do redakcji napłynęly doniesienia, iż planowana jest duża impreza z okazji urodzin rezydentów klubu, a mianowicie DJ House Jubior'a oraz DJ Ecto. Na specjalne zaproszenie, gościnnie wystąpili także DJ Sway, rezydent elbląskiej Sceny VIP, oraz DJ V!snia, rezydent klubu Viva Club z Sopotu.
Nasza wizyta spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, co stawia tą dyskotekę w bardzo dobrym świetle w naszych oczach. Osobiście chciałbym podziękować DJ'om za pozdrowienia, oraz za opiekę nad moim biednym zasuszonym gardłem;) Ale do rzeczy...
Jak wygląda na Dołku, już kiedyś pisałem, jak się bawią ludzie? Możecie zobaczyć w naszej fotogalerii.
Ja z mojej strony mogę powiedzieć, iż zaliczam tą imprezę do tych lepszych, na których mogłem bywać, więc naprawdę, jeżeli nie udało Wam się odwiedzić dołkowych progów w piątek, to macie czego żałować.
Na parkiecie królowały ostre rytmy, które moim zdaniem mogłyby poruszyć nawet najbardziej zatwardziałych, podpierających ściany klubowiczów (takich jak ja:P), żaden z grających nie próżnował, a parkiet tętnił własnym życiem.
Punktualnie o północy muzyka ucichła i cała sala jednym głosem wyśpiewała rezydentom głośne "sto lat". Wspaniały widok. Ci ludzie naprawdę uwielbiają swoich DJ'ów, wiedzą, że grają świetną muzę, że rozkręcą każdą imprezę.
Z moich spostrzeżeń to tyle, zapraszam do przejżenia zdjęć, które zrobiłem bawiącym się. Mam nadzieję, iż sie spodobają i nie zawiodą Waszych oczekiwań.

Kara$
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone