: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

19-02-2011 | Riders On The Snow 2011 w Elblągu!

20 lutego 2011 w Elblągu rusza Riders On The Snow - otwarte zawody snowboardowe w kategorii SlopeStyle. Dla wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności i pokazać na co ich stać, zostanie przygotowany tor z przeszkodami. W tym roku, ustawione zostaną dwa boxy + poręcz oraz skocznia.

Zawody podzielone będą na trzy etapy: eliminacje, półfinał oraz finał z nagrodami. Po finale zapraszamy wszystkich uczestników do wzięcia udziału w konkursie  Best Trick.

Organizatorzy przewidują, że główną nagrodą będzie deska snowboardowa firmy AUTOMATON.
Podczas imprezy z głośników popłynie energetyzująca muzyka a jeśli pozwolą na to warunki wieczorem odbędzie się Night Jib Session przy sztucznym oświetleniu.

Po całej imprezie zapraszamy wszystkich na regeneracje sił podczas AfterParty, które odbędzie się jednym z elbląskich klubów w pobliżu Starego Miasta.

W roku 2011, będzie to druga odsłona zawodów z serii Riders On The Snow , w której naszym planem jest przenieść górska atmosferę prosto do centrum miasta.

Cała impreza odbędzie się na Górze Chrobrego w Elblągu. Tam zostaną ustawione przeszkody na których zostanie rozegrany konkurs.


Ramowy plan imprezy oraz więcej informacji na znajdziecie na plakatach oraz oficjalnej stronie zawodów www.RidersOnTheSnow.pl

Rock'n'roll !

www.ridersonthesnow.pl
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone