: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

21-02-2011 | BLUES - ROCK w Mimozie

W kolejną koncertową środę w elbląskim Klubie "Mimoza" pradziwa gratka dla miłosników rocka, bluesa i porządnego gitarowego "wymiatania". Wystąpi bowiem wokalista i lider zespołu GTC Michał "Wierzba" Saidowski z Tczewa (www.myspace.com/gtcband).

Z GTC "Wierzba" wydał właśnie autorską płytę, występował m.in. na ogólnopolskim półfinale opolskich "Debiutów", a także wygrał gdańską edycję "Rock'n'Roll Festiwalu", awansując do ogólnopolskiego finału w Katowicach. W roku 2009 członek zespołu "Blenders". Na scenie

towarzyszył również takim gwiazdom Stanisław Soyka, Mietek Szcześniak, Maciej Maleńczuk, Leszek Możdżer czy Glenn Meyer. Związany od kilku lat z trójmiejską sceną muzyczną, biorąc udział w wielu różnorodnych formacjach muzycznych od hard rocka przez hip-hop do jazzu. Rezydent sopockiego klubu "Papryka" jako muzyk sesyjny.

W "Mimozie" Michał zagra na gitarze akustycznej oraz zaśpiewa covery najbardziej charakterystyczne dla w/w gatunków muzycznych. A trzeba przyznać, że jest wokalistą najwyższego formatu, dysponującym mocnym barytonem. Jego wykonania odznaczają się energią i siłą przekazu. Na klawiszach zaakompaniuje "Wierzbie" Bartek Krzywda - organizator środowych koncertów w Klubie "Mimoza".  

Wszystkich miłosników dobrej rockowej piosenki, bluesowego zacięcia, nietuzinkowego śpiewania i klawiszowych improwizacji zapraszamy 23.02.2011 na godz. 19.30 do elbląskiego Klubu "Mimoza" (ul. Garbary 10 - 9). Bilet kosztuje 10 zł a rezerwacji mozna dokonać osobiście w klubie.

Serdecznie zapraszamy !!!

Bartosz Krzywda
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone