: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-03-2011 | Szybki wypad do FUKS-a!

Przy tych mrozach nigdzie się nie chce wychodzić, ale co zrobić jak złapie cię głód i masz ochotę zjeść coś konkretnego? No oczywiście z każdej sytuacji są przynajmniej 2 wyjścia... Jednym z nich było zamówienie czegoś do redakcji przez telefon, ale My nie idziemy na łatwiznę i wybraliśmy wersje HARD. Ciepło ubrani wyruszyliśmy w podróż by napełnić nasze zagłodzone brzuchy, tym razem celem naszej podróży były Bar Fuks na placu dworcowym, który zaznaczam czynny jest całą dobę!

Po niedługim spacerku dotarliśmy do naszego celu na rozgrzewkę od razu kawka, a potem zagłębiamy się w menu! Naszymi wyborami były zestawy na talerzu. Długo na nasze pyszności nie musieliśmy czekać... Dania były wyjątkowo dobre, a do tego porcje w rozmiarach xxl były nie do przejedzenia przez nas, musieliśmy się ładnie uśmiechać do Pań z obsługi by zapakowały nam na wynos gdyż po prostu nie podołaliśmy wyzwaniu! Możemy śmiało polecić każdemu głodnemu Bar Fuks, gdyż zjemy tam dobrze i szybko, a na dodatek o każdej porze dnia.

Zapraszamy do naszej galerii!

Dzd & HsP
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone