: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

07-03-2011 | DZIEŃ KOBIET W MULTIKINIE

We wtorek 8 marca od godz. 17.00 – 20.00 zapraszamy wszystkie Panie do Multikina na specjalne pokazy pod hasłem BĄDŹ PIĘKNA CAŁY ROK!

Akcję poprowadzą różne elbląskie firmy, chcące zaoferować swoją ofertę w tym dniu Panią  

W programie:
ZDROWIE I URODA „ZŁOTY RAJ” – prezentacja produktów z aloesu, wiosenne oczyszczanie organizmu – Panie będą mogły zasięgnąć rady u Dietetyka; zabiegi na ciało: masaże próżniowe.

STUDIO TT – prezentacja biżuterii specjalnie dla Ciebie. Biżuteria ta łączy w sobie nowoczesne wzornictwo oraz precyzję wykonania niezwykłej biżuterii. Twórcą i pomysłodawcą Studia jest Tomasz Kargul, elbląski złotnik i projektant.

PARTYLITTE – atmosferę oraz nastrój w kinie stworzy nam właśnie ta firma. Świece i ozdoby zostały zaprojektowane tak by ze sobą współgrać, i zapewnić wszystko, czego każdy z nas potrzebuje aby odmienić własny kąt.  

CAROLINE’S – ROSE – prezentacja wysokiej jakości kosmetyków kolorowych. Panie będą mogły dowiedzieć się jaki kolor pomadki bądź cienia do nich pasuje, jaki jest trwały.
SZKOŁA POLICEALNA „MEDYK” – szkoła wprowadzi nas w nastrój relaksacyjny w nastrój piękna oferując: masaże, zabiegi na twarz, pielęgnacje dłoni.

DO WYGRANIA BĘDĄ TRZY KOLACJE DO RESTAURACJI „BOLLYWOOD BOWLING”


Do tego wszystkiego pozytywnym zakończeniem dnia będzie relaks przy dobrym filmie.

W ofercie:
Wojna żeńsko-męska (komedia obyczajowa)
godz. 18:30, 21:00
To film dla bezpruderyjnego widza, otwartego na nowe doznania… także damsko-męskie. Historia bezrobotnej dziennikarki, która walczy z nadwagą i brakami na koncie skuteczniej niż Bridget Jones i choć o mężczyznach wie znacznie więcej niż wszystkie Lejdis razem wzięte, znalezienie tego właściwego będzie wymagało od niej nie lada wysiłku. Szczególnie, że jej dorosła córka nie tylko bezlitośnie ocenia jej poczynania, ale sama liczy na radę matki w miłosnych perypetiach. W roli matki i córki Sonia Bohosiewicz i jej młodsza siostra Maja. Zbliża się decydująca bitwa w odwiecznej wojnie żeńsko-męskiej. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko?
Władcy umysłów (melodramat, Sci-Fi)
godz. 18:15, 20:40

Film zrealizowany na podstawie opowiadania Philipa Dicka. David /Matt Damon/ to polityk, który ubiega się o miejsce w senacie. Poznaje piekną Elise Sellas/Emily Blunt/ i gdy znajomość nabiera rumieńców w grę włączają się ludzie, którzy za wszelką cenę chcą ich rozdzielić. David ma wybór - dostosować się lub zaryzykować wszystko i być z ukochaną …  

Sala samobójców (animacja, thriller, romans)
godz. 18:00, 20:30
Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, najładniejszą dziewczynę w szkole, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy i pewnego dnia jeden pocałunek zmienia wszystko. "Ona" zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna, przebiegła. Wprowadza go do "Sali samobójców", miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, w pułapce własnych uczuć, wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w życiu najcenniejsze… "Sala samobójców" to film Jana Komasy, jednego z ... najzdolniejszych reżyserów młodego pokolenia. Pierwszy raz udało się w Polsce stworzyć film, w którym wirtualny świat awatarów jest równie ważny, jak rzeczywista gra aktorów. Ponad rok powstawało animowane, drugie życie głównego bohatera - Dominika. Szokująca historia i genialne aktorstwo sprawiają, że jest to film tylko dla ludzi o mocnych nerwach. NICK TO NIE IMIĘ. ŚWIAT TO NIE MATRIX. ŻYCIE TO NIE GRA, NIE DAJ SIĘ WYLOGOWAĆ!

MULTIKINO ŻYCZY WSZYSTKIM PANIOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TYM WYJĄTKOWYM DLA NICH DNIU.

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone