: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

31-03-2011 | Multikino zaprasza i Panie i Panów + KONKURS

KINO NA OBCASACH  - wyłącznie dla Pań

    

Kino Na Obcasach – wyjątkowe spotkania wyłącznie dla Pań.

Dla Pań...

5 kwietnia (wtorek, 20:00) Multikino zaprasza wszystkie Panie na premierowy pokaz znakomitej komedii w gwiazdorskiej obsadzie „Dzień Dobry TV”, w rolach głównych Rachel McAdams, Diane Keaton oraz Harrison Ford. Przed seansem filmowym każde Kino zadbało o atrakcje dodatkowe dla wszystkich Pań.

Więcej na:
http://www.multikino.pl/pl/extra/kobiety/kino-na-obcasach-5-kwietnia-o-2000/

O filmie „Dzień Dobry TV”:
Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście – przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku to, co miało być spełnieniem marzeń, zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać się największym przekleństwem Becky... i jedyną szansą na uratowanie programu.  Decyduje się na spróbowanie czegoś nowego: zestawienie ze sobą szorstkiego stylu byłego prezentera Pomeroya z rozgadaną i stale przekomarzającą się gospodynią porannego programu Colleen Peck (DIANE KEATON)  Zmieniony program nosi znamiona katastrofy – następuje starcie osobowości, a Pomeroy nie zamierza zajmować się pogodą, plotkami, ani – Boże broń – gotowaniem. Młoda producentka musi walczyć o ratowanie reputacji, pracy i właśnie rozwijającego się romansu z kolegą (PATRICK WILSON).

Zwiastun filmu:www.youtube.com/watch?v=0OznCyNhvRM


A dla Panów...

Multikino wspólnie z telewizją nowej generacji n pokażą mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. Jak wiecie Liga Mistrzów UEFA  to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie, przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych, zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych.

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów pokazywane w Multikinach transmitowane będą w jakości HD (High Definition), zapewniającej najwyższą jakość obrazu i dźwięku!

Najbliższe mecze, start: 20:30:

5 kwietnia (wtorek) – Real Madrid vs. Tottenham
6 kwietnia (środa) – Barcelona vs. Shaktar Donetsk
12 kwietnia (wtorek) – Manchester United vs. Chelsea
12 kwietnia (środa) – Tottenham vs. Real Madrid

Ceny:
19 zł – bilet normalny
14 zł – bilet zniżkowy


DODATKOWA Atrakcja wraz z MULTIKINEM mamy do rozdania po jednej podwójnej wejściówce na każdy pokaz meczu! Wystarczy napisać do nas maila z imieniem nazwiskiem i napisać na który mecz chcielibyście dostać wejściówkę! Wygrywają pierwsze maile!

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone