: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

13-04-2011 | ADAM WENDT W „MIMOZIE”

20.04.2011 w środę o godz. 19.30 odbędzie się specjalny koncert jednego z najlepszych polskich saksofonistów, wirtuozów tego instrumentu – Adama Wendta. Akompaniować mu będzie sekcja rytmiczna w składzie: Adam Golicki – perkusja i Bartek Krzywda – klawisze. Trio zagra elektroakustyczny jazz inspirowany fusion, funky, R & B i bluesem. Muzycy wykonają standardy nowoczesnego jazzu autorstwa takich mistrzów jak M. Davis, H. Hancock, Ch. Corea i inni we własnych aranżacjach.

Środowy wieczór muzyczny będzie wyjątkowy z jeszcze jednego powodu: otóż rozpoczyna on cykl koncertów dofinansowanych ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu, które odbywać się będą raz w miesiącu aż do września. Dzięki temu Klub „Mimoza” będzie miał większą możliwość uatrakcyjnienia organizowanych tam występów oraz zapraszania artystów z całego kraju.

I tak np. 4 maja wystąpi długo oczekiwany Siergiej Kriuczkov, ukraiński trębacz i wokalista, którego zeszłoroczny koncert w „Mimozie” na długo zapadł w pamięci publiczności. Tym razem Siergiej przyjedzie z całym czteroosobowym zespołem i na pewno będzie to udany i energetyczny występ.
A tymczasem przed nami Adam Wendt, który charakteryzuje się pięknym tonem saksofonu tenorowego, olśniewającą techniką i brawurowymi solówkami. Na osobną i szczególną uwagę zasługują jego zapowiedzi poszczególnych utworów … jest po prostu dowcipnym i błyskotliwym konferansjerem.

Pragniemy dodać, że po zakończonym koncercie odbędzie się jam session!

Serdecznie zapraszamy na ul. Garbary 10-9 w Elbągu. Bilet 10 zł.

Bartek Krzywda
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone