: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

22-04-2011 | Repertuar Multikino.

PRZEDPREMIERA

THOR 3D

reżyseria: Kenneth Branagh
scenariusz: Ashley Miller, Zack Stentz
obsada: Natalie Portman, Chris Hemsworth
przygodowy/komiksowy/fantasy, USA, 2011

Zrealizowany na podstawie kultowego komiksu o Thorze, władcy pioruna, synu Odyna, wydana została w 1962 roku. Thor, który walczy za pomocą Mjollnira, młota wykonanego z tajemniczego metalu, wygnany zostaje z Asgardu, siedziby najwyższych bogów, na Ziemię. Tutaj pozbawiony zostaje wszystkich swoich boskich atrybutów i jako dr Donald Blake, ma nauczyć się pokory i posłuszeństwa. O swojej przeszłości przypomina sobie dopiero kiedy przez przypadek znajduje Mjollnira. Tak rozpoczyna się jego walka o bezpieczeństwo ludzkości.

PREMIERA

JESTEM BOGIEM

reżyseria: Neil Burger
scenariusz: Leslie Dixon
obsada:Bradley Cooper, Robert De Niro, Abbie Cornish
thriller, USA, 2011

Intelektualny próżniak, który jest uzależniony od kokainy, zaczyna pracę jako copywriter w małym wydawnictwie. Przez zbieg niewyjaśnionych przypadków, w posiadanie Eddiego trafia MTD-48, narkotyk wywołujący ciekawe efekty. Kiedy nasz bohater zażywa go po raz pierwszy, odkrywa że narkotyk czyni go znacznie mądrzejszym, ale także szybszym i bardziej charyzmatycznym. Ułatwia mu on życie pod wieloma względami, jednak jak każdy narkotyk, tak również i ten powoduje skutki uboczne...

IMPREZY


Cena biletu: 19 zł lub 16 zł dla młodzieży licealnej i studentów na podstawie ważnej legitymacji.


PORANKI DLA DZIECI
w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30 i 12:00W kwietniu, w każdą sobotę i niedzielę:

o godzinie 10:30 - Poranki z bajkami: Hutosie i Krecik. Co tydzień nowe odcinki. Czas trwania około 60 min. Dla dzieci powyżej 2 lat.

o godzinie 12:00 – Poranki z pełnometrażową bajką Barbie i sekret wróżek. Czas trwania: 72 min. Dla dzieci powyżej 4 lat.


Barbie powierza Ci sekret… Przygotuj się na Barbie i sekret wróżek, niesamowitą przygodę z Barbie, w której odkrywa ona świat pełen wróżek żyjących dookoła nas! Wszystko zaczyna się od porwania Kena przez grupę wróżek do ich owianego tajemnicą magicznego świata. Wtedy właśnie dwie przyjaciółki Barbie, stylistki, odkrywają przed nią swój sekret…
One również są wróżkami. Barbie i jej konkurentka – Raquella, wraz ze swoimi magicznymi koleżankami wyruszają w pełną emocji podróż, by sprowadzić *censored*s.net Kena z powrotem. Aby im się to udało muszą trzymać się razem, a w trakcie wyprawy odkryją, że prawdziwa magia nie tkwi w świecie wróżek, tylko w potędze prawdziwej przyjaźni.


Cena biletu: 10 zł

KONKURS

Dzięki firmie AMEET Sp. z o.o., wydawcy książek dla dzieci, możecie wygrać 10 wyjątkowych książek z serii Barbie™ Niezbędnik Projektantki oraz 10 książek z  minifigurkami LEGO® „ Misja Zabawa. Hak Pirata i inne zadania”.

Co trzeba zrobić by wygrać? Wystarczy kupić bilet na Poranki i odesłać go wraz z pracą pt.: „Mój ulubiony bohater Poranków”, na adres:

Multikino / Konkurs Poranki
ul. Wiertnicza 166
02-952 Warszawa

Na wszystkie prace czekamy do 5 maja 2011.

Pamiętajcie o dopisku Konkurs Poranki, swoim adresie zwrotnym oraz o podaniu imienia i wieku dziecka, które ją wykonało.

Spośród nadesłanych prac wybierzemy te najładniejsze! W skład jury oceniającego prace wchodzić będzie przedstawiciel firmy AMEET i Multikina!

Rozwiązanie konkursu 10 maja.

Barbie™ Niezbędnik projektantki: Biżuteria i dodatki
Wyjątkowa książka przygotowana z myślą o małych wielbicielkach lalki Barbie® i mody. W środku każda dziewczynka znajdzie atrakcyjne dodatki, wzory oraz szablony, z których będzie mogła przygotować piękną biżuterię i dodatki dla Barbie®.

Misja Zabawa. Hak pirata i inne zadania
Książka z minifigurkami LEGO®  oraz mnóstwem ciekawych zadań, których bohaterami są najpopularniejsze postaci ze świata LEGO.Multikino zaprasza Przyszłe Mamy oraz Młodych Rodziców wraz
z  Niemowlętami oraz Dziećmi do 3 roku życia na MULTIBABYKINO

W programie Multibabykino zaprezentowany zostanie film: JESTEM BOGIEM

Idea Multibabykino jest prosta - dzieci czują się wspaniale, rodzice czerpią przyjemność z kina.

Multibabykino – dla młodych rodziców i przyszłych mam
Multibabykino adresowane jest do przyszłych mam oraz młodych rodziców, którzy staraj się godzić obowiązki rodzinne z własnymi przyjemnościami, takimi jak np.: kino.

Multibabykino – repertuar
Multibabykino to seanse filmowe, podczas których prezentowane są najnowsze produkcje dla dorosłych. Repertuar grany podczas Multibabykino można sprawdzić na
www.multikino.pl/pl/extra/kobiety

Multibabykino – czas i miejsce
Multibabykino odbywa się regularnie co tydzień, w każdą środę o godz.: 12:00.

Multibabykino – dla niemowlaków  
Na potrzeby najmłodszych widzów Multikino przygotowało specjalne warunki na salach kinowych. Sale mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sale są klimatyzowane, więc kiedy doskwierają upały, sale kinowe są dla niejednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem. Na sali kinowej każdorazowo ustawione są też siedziska i nosidełka, na które rodzic może przesadzić dziecko z wózka. Warunki są sprzyjające dla maluchów, które chętnie śpią podczas seansów. Niemowlęta na czas wyjścia rodziców do kina nie muszą być odstawione od piersi mamy, bo podczas Multibabykino tworzy się wyjątkowa społeczność, która doskonale rozumie potrzeby małego człowieka.


Cena biletu: 15 zł

multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone