: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

27-04-2011 | MEGA GWIAZDA W MIMOZIE !!!

Na specjalne życzenie bywalców Klubu "Mimoza" oraz fanów po raz drugi wystąpi tam Sergiej Kriuczkov - ukraiński trębacz, wokalista, showman, lider zespołu Riverboat Ramblers oraz ostatnio aktor.

O Sergieju mówią różnie: biały Louis Armstrong, naddnieprzański góral, najszybszy trębacz Europy itd. Jednak niezaprzeczalne fakty są takie, że to wokalista obdarzony bardzo charakterystyczną barwą głosu z jazzową chrypką. To trębacz, którego instrument osiąga stratosferyczne rejestry a poczucie swingu i bluesa można porównać tylko do czarnych mistrzów tych gatunków.

To "sceniczne zwierzę", którego koncert ogląda się i słucha z zapartym tchem a zespół pod jego kierownictwem zasuwa stary dobry dixieland z radością i drivem. To w końcu aktor  "M jak Miłość" - popularny gangster Igor, którego rola w tym serialu zdaje się być coraz bardziej znacząca dla całej tej historii.

Liderowi towarzyszyć będzie zespół składzie: Jurij Miszczenko - kumpel z Zaporoża (kontrabas), Adam Zagrodzki (perkusja) oraz Bartek Krzywda (klawisze).

Spodziewać się więc możemy muzyki z kręgu dixieland, swing, latino, przebojów Armstronaga, Sinatry, niewiarygodnych popisów solistycznych Sergieja i spółki, dobrej zabawy i radości z wspólnego muzykowania. Zespół ma w również w swoim repertuarze sporo piosenek rosyjskich i ukraińskich, których nie omieszka wykonać w jazzowych aranżacjach.

Zapraszamy więc serdecznie w środę 4 maja 2011 roku na godz. 19.30 do elbląskiego Klubu "Mimoza" na ul. Garbary 10 - 9. Bilet 10 zł

Bartek Krzywda
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone