: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

16-05-2011 | Te stare lata przyszło mi powspominać...

Wiem, że nie można zaczynać zdania od - A więc..., Czyżby... i innych dziwnych literek. Ale co mi tam, Pani Dioda z TechnikumBud już dawno nie sprawdza moich wypiśmień, więc lecimy!!!

A więc, jest poniedziałek. Młoda ekipa Nocnego poszła już ku domowym obiadkom, spoconych siłowniom i innym chmielowym zachciankom. Ostałem się tylko ja, Hospes.

Tak więc reanimowałem sobie Sprzęta Grającego pt. Diora plus JBL i naginam klasykę polskiej muzyki elektronicznej z lat sprzed POwszechnego dobrobytu.
 
Jeśli czytaliście me wcześniejszego wynaturzenia w temacie Polskiej Muzyki Dance pewnie pamiętacie D-bomba, Kasie Lesing oraz Zakręconego Zenka.

Tym razem cofnąłem się aż do lat 80'  i nieśmiertelnych rytmów Marka Bilińskiego z jego Ucieczką z Tropiku. Do tej pory słuchając tych dźwięków  czuję autentyczną MOC. Jednak na głośnikach w tej chwili na głośnikach rządzi Kapitan Nemo i jego Lorelai.

To już koniec przynudzania i zapraszam do naduszenia linka by sobie nieco przypomnieć tej nuty.
No i oczywiście klasyk tamtych lat King Bruce Lee Karate Mistrz. To też trzeba sobie przypomnieć, gdy atakujemy ochronkę z naszych ulubionych klubówPrzepraszamy za Franka ale żyjemy w kraju, gdy każdy ciągnie podatki gdzie się tylko da. I tak kolejna POlska pijawa żąda obadania Kimona tylko na Jutiubie.

No i muzyka nieco mniej taneczna, ale też w ucho wpada i na długo tam pozostaje. Nieśmiertelny Andrzej...ps. z moich kontaktów doszły mnie słuchy ze Dyskoteka Astoria w Elblągowie ma zamiar powtórzyć Polskiego Dance i może tam się znajdzie choć kilka kawałków w tych klimatach. Słuchając dzwonka Bonza Astorii jestem pewien, że jest fanem Franka i napewno zapuści to na głośnikach!!!

Hospes
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone