: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

31-05-2011 | OSTRE GRANIE w WEST SIDE SOBOTA 4 CZERWCA!

W sobotę (4 czerwca) o 19:30 miłośnicy mocnego gitarowego grania ucztowac będą w elbląskim pubie WEST SIDE. By z koncertu nikt nie wyszedł nienasycony zagrają dwa zespoły.

  Pierwszy: HEXE, to trójmiejska rockowa formacja, grająca muzykę z pogranicza rocka klasycznego, metalu i rocka progresywnego. Tworzą go m.in. byli muzycy takich trójmiejskich kapel jak Omen, Sinus, FX, Sonhellion, czy Tsunami. Tworząc, inspirowali się największymi, a to m.in: Deep Purple, AC/DC, Led Zeppelin, Queen, Children of Bodom, Opeth, Dream Theater, TSA, Turbo, Tool, Type 0 Negative, Rush, Symphony X, Ark i wiele innych.

     Koncertowali już w licznych trójmiejskich klubach- m.in. w UCHU, Anawie, Negatywie, Bukszprycie, Orbitalu, Rock Cafe. Zespół występował na koncertach open air:   "Prog Rock Fest 2010" w Redzie i Technikalia 2011. Zdobył też I miejsce w półfinale konkursu organizowanym przez Radio Kaszebe "Rumia Miasto Młodych Talentów", oraz otrzymał wyróżnienie w konkursie finałowym jako "zespół grający najlepiej technicznie".

    Drugi: Savant, to trójmiejski zespół grający muzykę progresywną z wyraźnymi elementami doom metalu. Mimo, że zespół zaczął aktywnie funkcjonować dopiero na przełomie lat 2010/2011 to sama wizja zrodziła się w głowie Krzysztofa "Dyli" Dylewskiego już w roku 2007, kiedy to zapragnął on grać metal progresywny. Największym problemem, tak mocno opóźniającym rozwój zespołu było skompletowanie muzyków, którzy chcieliby (i umieliby) grać ciężką i momentami brutalną progresywę. Przez zespół przewijało się x muzyków, aż w zespole zadomowił się basista, znany z Shellfire, Adam "Buła" Kuchto. Następnie do zespołu dołączył Bartuś Łokaj i ostatecznie znalazł się i perkusista pod postacią Jędrzeja "Jadera" Jakubowskiego. W tym składzie poprostu wymiatają!!

Bilety w cenie 10zł ( w tym pół litra chmielu)
Pub WEST SIDE znajduje się przy ul.Kowalskiej 6-7c na starówce, naprzeciwko sklepu Społem.
Miejsca można zarezerwowac pisząc na adres: westside.elblag@wp.pl lub osobiście w pubie.

WEST SIDE
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone