: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

10-05-2006 | Co nowego w Mulitikinie

Bilety na najbardziej oczekiwany film roku "Kod Da Vinci" w przedsprzedaży już od 12 maja!
Ekranizacja bestsellerowej powieści Dana Browna! W Luwrze zostaje popełnione morderstwo, którego ofiarą jest kustosz muzeum. Profesor z Harvardu, Robert Langdon, znawca symboliki religijnej, wraz z wnuczką kustosza, próbujĄ rozwikłaĆ zagadkę morderstwa. Aby dotrzeć do rozwiązania muszą jednak  poznać tajemnicĘ Zakonu Krzyżowców i zmierzyć się z nieuchwytnym mordercĄ...
W rolach głównych: Tom Hanks, Audrey Tatou, Jean Reno, Paul Bettany.
Godziny wyświetlania filmu w tygodniu 19-25 maja:
09:45, 10:45, 13:00, 14:00
16:15, 17:15, 19:30, 20:30


12 maja
Jedyny pokaz w Polsce "Long Way Round"
czyli niezwykła motocyklowa podróż dookoła świata!
W rolach głównych: Ewan McGregor i Charley Boorman. Startujemy
o godz. 20.00.
Cena biletu 15 zł.
Dla posiadaczy karty Multikinomaniaka i Club Nokia TYLKO 10 zł.


Weź udział w
Piłkarzykowym MultiMundialu
i wygraj bilet na mecz grupowy reprezentacji Polski na MŚ 2006 w Piłce Nożnej!
Szczegóły i zgłoszenia na www.multikino.pl


W nadchodzącym tygodniu powitamy na naszych ekranach 3 filmy:

Lassie (dubbing)
Ukochany pies ubogiej rodziny, Lassie, zostaje sprzedany, gdyż tylko w ten sposób zażegnać można tarapaty finansowe. Ale przyjaźń psa i człowieka nie zna granic. Nie zna też odległości: Lassie pokona wiele mil, by wrócić tam, gdzie jest jej dom. A w drodze powrotnej przyjdzie się jej zmierzyć z szeregiem niebezpiecznych przygód...

Asterix I Wikingowie (dubbing)
Po raz kolejny w kinie będziemy mogli zobaczyć porywające przygody Asterixa i jego wiernego przyjaciela Obelixa. Tym razem bohaterowie wyruszą w podróż aż na daleką północ, gdzie na ich drodze staną Wikingowie. W skrócie akcja przedstawia się następująco:

W Normandii żyją straszliwi Wikingowie, którzy wydają się wiedzieć wszystko... Wszystko? Nie. Nie wiedzą oni, co to strach. Jest to dosyć krępujące, a poza tym dochodzi ich wieść, że "Strach dodaje skrzydeł". Postanawiają więc wyruszyć w wyprawę edukacyjną, której celem jest zapoznanie się ze strachem. W między czasie do małej wioski w której mieszka Asterix  przybywa Trendix - siostrzeniec wodza. Życie w mieście zrobiło z niego mięczaka i w przeciwieństwie do Galów z osady jest strasznym tchórzem. Wkrótce Wikingowie przybywają do Galii i ich łupem pada właśnie Trendix. Chcą by nauczył ich, co to strach. Asterix razem ze swoim druhem Obelixem ruszają mu na ratunek i przez to nauczą Wikingów, co to jest strach... I to za dobrze.

Najnowsza kreskówka "Asterix i Wikingowie", pełna odniesień do współczesności (np. gołąb pocztowy Esemesix spełniający rolę telefonu komórkowego), jest  niezwykle zabawna, niebanalna i wykorzystująca najwyższej jakości techniki animacji. Na każdym kroku widz odnosi wrażenie, że twórcy kreskówki musieli wypić magiczny napój przygotowany przez Druida Panoramixa.

Ciekawie też wygląda obsada polskiej wersji językowej, w której usłyszymy m.in.: Wiktora Zborowskiego, Macieja Stuhra oraz DODĘ.


Elbląskie Multikino nie poprzestanie tylko na projekcji filmu. Zapraszamy wszystkich, małych i dużych  na zabawy, które odbędą się 13 maja w godz. 15:00- 19:00. Będą konkursy dla dzieci, dorosłych oraz całych rodzin, a także wspaniałe nagrody ufundowane przez Multikino oraz Skok Piast.

Do wygrania atrakcyjne nagrody:
- odtwarzacz MP3
- głośniki do komputera
- kierownica do gier komputerowych
oraz wiele nagród niespodzianek.

Agent XXL 2
Sequel komedii z udzialem Martina Lawrence'a!
Malcolm Turner zatrudnia się jako gosposia w rodzinie Toma Fullera, którego posądza o zaprojektowanie groźnego wirusa komputerowego.  W przebraniu Mamuśki przeprowadza się do domu Fullerów i roztacza troskliwą opiekę nad żoną Toma i trójką ich dzieci. Szybko przekonuje się, że jako gosposia ma ręce pełne roboty - musi nie tylko śledzić poczynania Toma, lecz także sprzątać i gotować ...


Multikino tylko dla pań, czyli "Kino Na Obcasach"!
Zapraszamy wszystkie Panie na najlepsze kobiece kino w ciekawej oprawie.
W każdy wtorek o godz. 20.00 seans filmowy połączony z prezentacją kosmetyków, degustacją, prelekcjami na temat zdrowego stylu życia i pielęgnacji urody.
16 maja – Jasminum!

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone