: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

02-06-2011 | Premiery i Imprezy w MULTIKINIE

Zapraszamy wszystkich kinomaniaków i osoby po prostu lubiące obejrzeć dobre filmy do zapoznania się z nowym repertuarem Multikina. Pełny repertuar dostępny jest oczywiście na stronie www.multikno.pl istnieje tam również możliwość zakupienia biletu on-line!

KUNG FU PANDA 2 2D

reżyseria: Jennifer Yuh
animacja/komedia/familijny/przygodowy, USA, 2011
Komedia twórców hitów “Shrek”, “Madagaskar” i “Kung Fu Panda”. Spełniły się marzenia Po i jest on teraz Smoczym Wojownikiem. Wraz z przyjaciółmi, mistrzami kung fu, czyli Potężną Piątką: Tygrysicą, Żurawiem, Modliszką, Żmiją i Małpą, chroni Dolinę Spokoju. Ale nowe wspaniałe życie Po jest zagrożone. Oto straszliwy złoczyńca planuje wykorzystać pewną sekretną broń, by podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Po i Potężna Piątka muszą wyruszyć w podróż przez kraj, aby stawić czoła zagrożeniu i ...zniszczyć zło. Ale jak Po pokona broń, zdolną pokonać kung fu? Musi spojrzeć wstecz i odkryć tajemnicę swego pochodzenia. Tylko wtedy będzie umiał uwolnić siłę, której tak bardzo potrzebuje do zwycięstwa.


X-MEN. PIERWSZA KLASA


Reżyseria: Matthew Vaughn
Obsada: Michael Fassbender, James McAvoy, Rose Byrne, Kevin Bacon
fantastycznonaukowy/komiksowy, USA, 2011,

Prequel „X-Men” skupia się na historii przyjaźni pomiędzy Charlesem Xavierem (później Profesor X) a Erikiem Lensherrem (później Magneto), kiedy razem uczęszczają do szkoły dla mutantów. Ich diametralnie różne poglądy mają ogromne konsekwencje dla szkoły i świata. Zanim więc stali się oni śmiertelnymi wrogami, byli bliskimi przyjaciółmi.

KAC VEGAS W BANGKOKU

Reżyseria: Todd Philips
Obsada: Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Ed Helms, Justin Bartha
komedia, USA, 2011, 102 min

Phil, Stu, Alan i Doug udają się w podróż do egzotycznej Tajlandii na ślub Stu. Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas Stu nie chce ryzykować i planuje przed weselem bezpieczne i spokojne późne śniadanie. Ale życie nie zawsze układa się zgodnie z planem. To, co wydarzyło się w Vegas, przeszło już do historii, ale to, co będzie miało miejsce w Bangkoku, wydaje się po prostu niemożliwe.


UWIKŁANIE

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Maja Ostaszewska, Marek Bukowski
kryminał, Polska, 2011

Tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar i nieustępliwa prokurator Agata Szacka. Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale również z powodu łączącego ich w przeszłości romansu. Prokurator Szacka, prowadząc najtrudniejsze w swojej karierze śledztwo, dotknie historii, o których od lat krążą legendy, ale nikt nie spodziewał się, że mogą okazać się prawdą.


IMPREZY

NOC KINA 24 czerwca godz. 23:00

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas Nocy Kina 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami.

W tym roku, to już 9. edycja Nocy Kina, która swym zasięgiem objęła aż 17 miast Polski.
Ostatnie edycje gromadziły każdorazowo ponad 20 tysięcy widzów.

Podobnie, jak podczas poprzednich edycji Nocy Kina, także i tym razem widzowie będą mogli oglądać filmy od godziny 23-ciej aż do białego rana. Seanse filmowe odbywać się będą we wszystkich salach, w 23 kinach sieci Multikino i Silver Screen Łódź.

W tym roku Organizatorzy podzielili filmy na 5 kategorii: horrory, komedie, sensacje, produkcje polskie oraz filmy oscarowe.

Repertuar 9. edycji Nocy Kina:
Filmy zostały pogrupowane w 5 kategoriach: horrory, komedie, sensacje, produkcje polskie oraz filmy oscarowe. Szczegółowy repertuar poniżej:

Horrory - Krzyk 4 oraz Pozwól mi wejść
Komedie - Zanim odejdą wody oraz Poznasz przystojnego bruneta
Sensacje – Uprowadzona Alice Creed oraz Królestwo zwierząt
Polskie - Och Karol 2 oraz Sala samobójców
Oscarowe - Jak zostać Królem oraz Fighter

Szczegółowe informacje o numerach sal i godzinach emisji poszczególnych filmów są  zamieszczone na karnecie, który dołączony jest do każdego biletu. Projekcje rozpoczynać się będą w krótkich odstępach czasowych. Tak, aby widzowie mogli obejrzeć kilka filmów w wybranej przez siebie kolejności.

Bilety w cenie 16 zł i 19 zł, do nabycia w kasach biletowych Multikina od 28 maja.
Bilet ulgowy (16 zł) przysługuje dla fanów Nocy Kina na facebook.pl/MultikinoPolska oraz posiadaczy legitymacji studenckich ISIC (International Student Identity Card) i dla nauczycieli ITIC (International Teacher Identity Card).

Obejrzyj zwiastun Nocy Kina na http://www.youtube.com/watch?v=iRvrM7dIo-s

Aktualne informacje o Nocy Kina na www.mulitkino.pl

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone