: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

08-06-2011 | Multikino Premiery i Imprezy

Zapraszamy wszystkich kinomaniaków i osoby po prostu lubiące obejrzeć dobre filmy do zapoznania się z nowym repertuarem Multikina. Pełny repertuar dostępny jest oczywiście na stronie www.multikno.pl istnieje tam również możliwość zakupienia biletu on-line!


PREMIERY


BEAT THE WORLD. TANIEC TO MOC

Reżyseria: Robert Adetuyi
Obsada: Tyrone Brown, Mishael Morgan, Nikki Grant
dramat, Kanada, 2011, 91 min

Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu – wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością.


HANNA

Reżyseria: Joe Wright
Obsada: Saoirse Ronan, Eric Bana, Cate Blanchett
dramat, USA, 2011, 111 min

Hanna jest nastolatką, która jako jedna z niewielu rówieśnic, posiada siłę i sprawność żołnierza. A wszystko dlatego, że została wychowana przez ojca , byłego agenta CIA w finlandzkiej dziczy. Trening jaki przeszła służyć miał jednemu celowi - zostanie perfekcyjnym zabójcą. Punktem zwrotnym w życiu dziewczyny staje się misja, na którą wysłał ja ojciec. Hanna nawiązuje znajomość z pewną francuską rodziną. Pokażą jej oni, że życie może wyglądać zupełnie inaczej niż do tej pory sądziła.  IMPREZY


MARATON TANECZNY
17 czerwca godz. 22:00


STREET DANCE
Carly, tancerka street dance (Nichola Burley) ma wszystko, czego pragnie. Zakochana w charyzmatycznym Jay’u (Ukweli Roach), który doprowadził ich streetdance’ową ekipę do ostatniego etapu mistrzostw Wielkiej Brytanii, nie może doczekać się finałowych występów. Kiedy pewnego dnia Jay oznajmia, że porzuca ekipę i odchodzi od Carly, jej świat wali się w gruzy. Rzucona na głęboką wodę dziewczyna walczy, by udowodnić sobie i ekipie, że zdoła ich doprowadzić do zwycięstwa. Jednak po serii komplikacji zaczyna poważnie wątpić w swoje umiejętności.

BEAT THE WORLD. TANIEC TO MOC

Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu – wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością.

STEP UP 2

Druga część wielkiego muzycznego przeboju "Step Up: Taniec zmysłów".
Romantyczna opowieść w gorących rytmach tańca.
Romantyczna opowieść o Patricku i Andie, dwójce studentów tańca w Maryland School of
Arts. On pochodzi z biednej dzielnicy, ona z wyższych sfer. Połączy ich jednak wspólna pasja do tańca, która wkrótce może się przerodzić w coś więcej niż tylko partnerstwo na parkiecie.


Ceny biletów: 19 zł - bilet normalny
                       16 zł - bilet ulgowy za okazaniem legitymacji szkolnej, studenckiej
                       13 zł – bilet zniżkowy dla posiadaczy legitymacji ISIC (International Student Identity Card) i ITIC (International Teacher Identity Card).


NOC KINA
24 czerwca godz. 23:00

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas Nocy Kina 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami.

W tym roku, to już 9. edycja Nocy Kina, która swym zasięgiem objęła aż 17 miast Polski.
Ostatnie edycje gromadziły każdorazowo ponad 20 tysięcy widzów.

Podobnie, jak podczas poprzednich edycji Nocy Kina, także i tym razem widzowie będą mogli oglądać filmy od godziny 23-ciej aż do białego rana. Seanse filmowe odbywać się będą we wszystkich salach, w 23 kinach sieci Multikino i Silver Screen Łódź.

W tym roku Organizatorzy podzielili filmy na 5 kategorii: horrory, komedie, sensacje, produkcje polskie oraz filmy oscarowe.

Repertuar 9. edycji Nocy Kina:
Filmy zostały pogrupowane w 5 kategoriach: horrory, komedie, sensacje, produkcje polskie oraz filmy oscarowe. Szczegółowy repertuar poniżej:

Horrory - Krzyk 4 oraz Pozwól mi wejść
Komedie - Zanim odejdą wody oraz Poznasz przystojnego bruneta
Sensacje – Uprowadzona Alice Creed oraz Królestwo zwierząt
Polskie - Och Karol 2 oraz Sala samobójców
Oscarowe - Jak zostać Królem oraz Fighter

Szczegółowe informacje o numerach sal i godzinach emisji poszczególnych filmów są  zamieszczone na karnecie, który dołączony jest do każdego biletu. Projekcje rozpoczynać się będą w krótkich odstępach czasowych. Tak, aby widzowie mogli obejrzeć kilka filmów w wybranej przez siebie kolejności.

Bilety w cenie 16 zł i 19 zł, do nabycia w kasach biletowych Multikina od 28 maja.
Bilet ulgowy (16 zł) przysługuje dla fanów Nocy Kina na facebook.pl/MultikinoPolska oraz posiadaczy legitymacji studenckich ISIC (International Student Identity Card) i dla nauczycieli ITIC (International Teacher Identity Card).

Obejrzyj zwiastun Nocy Kina na http://www.youtube.com/watch?v=iRvrM7dIo-s

Aktualne informacje o Nocy Kina na www.mulitkino.pl


PORANKI DLA DZIECI
w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30 i 12:00

W kwietniu, w każdą sobotę i niedzielę:

o godzinie 10:30 - Poranki z bajkami: Rubi, Jim Jam, Duży i Mały. Co tydzień nowe odcinki. Czas trwania około 60 min. Dla dzieci powyżej 2 lat.

o godzinie 12:00 – Świnka Pepa, Traktor Tim i Humf. Co tydzień nowe odcinki. Czas trwania około 60 min. Dla dzieci powyżej 2 lat.

KONKURS:
120 nagród do wygrania.

Wystarczy kupić bilet na Poranki w czerwcu i odesłać go wraz z pracą pt.: „Mój ulubiony bohater Poranków”, na adres:

Multikino / Konkurs Poranki
ul. Wiertnicza 166
02-952 Warszawa

Na wszystkie prace czekamy do 30 czerwca 2011.

Pamiętajcie o dopisku „Konkurs Poranki”, swoim adresie zwrotnym oraz o podaniu imienia i wieku dziecka, które ją wykonało.

Spośród nadesłanych prac wybierzemy te najśmieszniejsze! W skład jury oceniającego prace wchodzić będą przedstawiciele firm Lego, Ameet i Multikino.

Rozwiązanie konkursu 11 lipca.

Fundatorzy nagród: LEGO Polska Sp. zo.o. i AMEET Sp. z o.o.

Cena biletu: 10 zł

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone