: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

23-05-2006 | COCA-COLA...rza w Multikinie

COCA-COLA...rze, czyli Retrospektywny Zlot Eurokinomaniaków (RZE) to cykl przeglądów filmów europejskich z minionych lat. RZE odbywać się będzie raz w miesiącu (za wyjątkiem miesięcy wakacyjnych) w formie nocnych maratonów, a na każdym prezentowane będą trzy filmy z danego kraju. Kraje uczestniczące w RZE to Czechy, Włochy, Hiszpania, Francja, Anglia, Niemcy, Skandynawia czy Polska.

BILETY
Każda osoba kupując bilet na RZE otrzyma kupon upoważniający do odbioru ZESTAWU COCA-COLA...rzy

CENY BILETÓW
15,00 zł (w cenę wliczony jest BILET oraz ZESTAW COCA-COLA...rza składający się z Popcornu 2,4 l oraz Coca-Coli 1,0 l)

KONKURSY TOWARZYSZĄCE
Podczas przerw w Popcornbarach można będzie nabyć Coca-Colę w promocyjnej cenie i wziąć udział w losowaniu nagród, koszulek NAJAKTYWNIEJSZEGO COCA-COLA...rza (koszulka fioletowa) oraz COCA-COLA...rza GÓRALA (koszulka zielona).
Dodatkowo osoby uczestniczące w ww. konkursach wezmą udział podczas ostatniego przeglądu (w listopadzie) w losowaniu NAGRODY GŁÓWNEJ jaką będzie ROWER COLA...rzówka oraz ŻÓŁTA KOSZULKA COCA-COLA..rza LIDERA.
26 maja będzie można zobaczyć:

POROZMAWIAJ Z NIĄ
Historia przyjaźni dwóch mężczyzn, którzy poznają się w niezwykłych okolicznościach. Według słów reżysera "Hable con ella" to film o radości opowiadania historii, które są najlepszą bronią w walce z samotnością, rozpaczą i szaleństwem.

ZŁE WYCHOWANIE
Na początku lat 60. dwaj chłopcy, Ignacio i Enrique, odkrywają w katolickiej szkole miłość, kino i strach. Ojciec Manolo, dyrektor szkoły i nauczyciel literatury jest świadkiem, a zarazem częścią tych odkryć. Te trzy osoby spotkają się jeszcze dwukrotnie - pod koniec lat 70. i w latach 80. Spotkania te zaważą nie tylko na ich życiu, ale i śmierci.

BOSKIE JAK DIABLI
Ostatnie lata były bardzo ciężkie dla Nieba. I wszystko wskazuje na to, że Piekło wygra ostateczną bitwę między dobrem a złem. Dramatyczna sytuacja przygnębia kierowników Nieba, którzy pogrążają się w coraz głębszej depresji, jednocześnie tracąc ducha walki. Pewnego dnia mieszkająca w Niebie kobieta błaga ich o pomoc w uratowaniu zagubionej duszy jej syna. Jest to ostatnia okazja, aby wysłać na Ziemię swego wysłannika - anioła Lolę. Niestety informatorzy Piekieł szybko dowiadują się o planach Nieba i aby pokrzyżować im plany, kierują za Ziemię swego agenta - Carmen.

ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY!

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone