: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

25-05-2006 | Dżungla w Multikinie

Wielki przebój Studia Walt’a Disney’a już od piątku w Multikinie.

"Dżungla" to najnowszy film Studia Walt’a Disney’a często stawiany jest obok hitu ubiegłego sezonu "Madagaskar". Z pewnością powtórzy jego sukces. "Dżungla" jest znakomitą propozycją dla najmłodszych widzów, ale znakomicie bawić się będzie tu również starsza publiczność.

Film opowiada o przygodach Sebastiana, lwa żyjącego w nowojorskim zoo, który raczy swego syna Franka wielce dramatycznymi opowieściami o życiu w prawdziwej dżungli, z której - jak twierdzi - pochodzi. Martwi się, że syn jest nieśmiały i nie potrafi nawet porządnie zaryczeć. Zresztą i sam wielki tata ma z tym niejakie trudności…Gdy po rodzinnych nieporozumieniach Franek trafia na statek, który zmierza do prawdziwej dżungli, Sebastian rusza synowi na ratunek. Towarzyszy mu grupa ekscentrycznych, ale wiernych przyjaciół: wiewiórka Benek, żyrafa Bożena, anakonda Krzysiek oraz miś koala Bazyl.

Z okazji premiery "Dżungli" przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. W sobotę 27 maja o godz. 15:30 zapraszamy na pokaz wykonaniu iluzjonisty Stami.
Stami jest zawodowym artystą iluzji, występującym od wielu lat na scenach w całej Polsce. Jest także Członkiem Nadbałtyckiego Klubu Iluzjonistów.

Serdecznie zapraszamy.

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone