: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

01-06-2006 | Dzień Dziecka w Multikinie

Z okazji Dnia Dziecka 3 czerwca w godz. 11:30 – 14:30 zapraszamy wszystkich milusińskich na specjalny program gier i zabaw przygotowany przez Teatralne Studio Młodych ALTER EGO z Teatru Dramatycznego w Elblągu. Młodzi aktorzy poprzez bezpośredni kontakt z widzami, będą zbierali doświadczenia do realizacji projektu pn. „Trotuar średniowiecznych żywiołów – Brama w ogniu”, realizowany ze środków Fundacji Elbląg.

W dalszym ciągu zapraszamy na filmy:

„Dżungla” - to najnowszy film Studia Walt’a Disney’a często stawiany obok hitu ubiegłego sezonu „Madagaskar”. „Dżungla” jest znakomitą propozycją dla najmłodszych widzów, ale znakomicie bawić się będzie tu również starsza publiczność.

Film opowiada o przygodach Sebastiana, lwa żyjącego w nowojorskim zoo, który raczy swego syna Franka wielce dramatycznymi opowieściami o życiu w prawdziwej dżungli, z której - jak twierdzi - pochodzi. Martwi się, że syn jest nieśmiały i nie potrafi nawet porządnie zaryczeć. Zresztą i sam wielki tata ma z tym niejakie trudności…Gdy po rodzinnych nieporozumieniach Franek trafia na statek, który zmierza do prawdziwej dżungli, Sebastian rusza synowi na ratunek. Towarzyszy mu grupa ekscentrycznych, ale wiernych przyjaciół: wiewiórka Benek, żyrafa Bożena, anakonda Krzysiek oraz miś koala Bazyl.

„Asterix i Wikingowie” - najbardziej znany z Galów - Asterix - powraca na ekrany w opowieści, która zabierze nas w podróż aż na daleką północ.  

W Normandii żyją straszliwi Wikingowie, którzy wydają się wiedzieć wszystko... Wszystko? Nie. Nie wiedzą oni, co to strach. Jest to dosyć krępujące, a poza tym dochodzi ich wieść, że "Strach dodaje skrzydeł". Postanawiają więc wyruszyć w wyprawę edukacyjną, której celem jest zapoznanie się ze strachem. W między czasie do małej wioski w której mieszka Gal Asteriks przybywa Skandaliks - siostrzeniec wodza. Życie w mieście zrobiło z niego mięczaka i w przeciwieństwie do Galów z osady jest strasznym tchórzem. Wkrótce Wikingowie przybywają do Galii i ich łupem pada właśnie Skandaliks. Chcą by nauczył ich, co to strach. Asteriks razem ze swoim druhem Obeliksem ruszają mu na ratunek i przez to nauczą Wikingów, co to jest strach... I to za dobrze.


„Epoka Lodowcowa 2” - manny, Sid i Diego powracają w innej niesamowitej przygodzie. Epoka lodowcowa ma się ku końcowi i zwierzęta rozkoszują się swoim nowym światem - topniejącymi parkami wodnymi, gejzerami. Lecz kiedy Manny, Sid i Diego odkrywają, że tony topniejącego lodu zaleją dolinę, musza ostrzec wszystkich i znaleźć jakąś drogę ucieczki.

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone