: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

21-01-2004  | Kolację czas zacząć !!!

  Oto i się stało. Pierwszy konkurs rozstrzygnięty. Oficjalnie ogłaszam, że W Pierwszym Losowaniu Sierotką Redakcyjną została ..... voophroooooo!!!!
Po rozstrzygnięciu przetargu jawnego na wybór sierotki losującej, przystąpiła ona do miąchania swoją łapką w maszynie losującej ( w tej roli kocia miseczka). UWAGA !!!!
Jako pierwsze zostało wylosowane .... resztki kociej wątróbki..bleeee. Po chwilowej konsternacji i doprowadzeniu łapki sierotki do należytego stanu, losowanie zostało powtórzone. Komisja sędziowska domyła miseczkę i ponownie wrzuciła losy. Tym razem obyło się bez dodatkowych przeszkód i zwycięstwo w maratonie o dwuosobową włoską kolację w lokalu Aquario przypadło w udziale Krzysztofowi Fedakowi.
Zwycięzcę zapraszamy do odbioru zaproszenia w siedzibie naszej redakcji jutro w godzinach od 16 do 19. W razie problemów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Hospes i sierotka voophroo
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone