: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

27-06-2006 | Festyn Rodzinny w Multikinie

Już teraz zapraszamy wszystkich na Festyn Rodzinny - Witajcie Wakacje!, który odbędzie się 1 lipca w godzinach 11:00 - 18:00 na parkingu C.H. Zielone Tarasy (ul. Teatralna 5). W programie, jak przystało na imprezę rodzinną znajdzie się coś dla dużych, średnich i najmniejszych.

Dzieci będą mogły spotkać się z sympatycznymi postaciami z książek Wydawnictwa Egmont – Listonoszem Patem i Noddy. PAT znany jest doskonale z  serialu o przygodach listonosza i jego kota. Filmowym i książkowym bohaterem jest Noddy, który mieszka w kolorowym świecie zabawek. Listonosz Pat i Noddy zaproszą do ciekawych zabaw i zadań, będą także pozować do bezpłatnych zdjęć. Na milusińskich podczas imprezy będą czekać liczne konkursy i nagrody (malowanie największego obrazu lata, przeciąganie liny, konkursy filmowe itp.).

Spragnieni adrenaliny spróbują swoich sił na ścianie wspinaczkowej, zobaczą  walki rycerzy z Malborka, pokaz ratownictwa (spalimy samochód!!!). W programie znajdzie się także fireshow, karaoke, rolkarze, strzelanie z łuku i inne. Wrażenia artystyczne zapewni nam nowa twarz polskiego rynku muzycznego ISA. Wokalistka zaśpiewa utwory z jej debiutanckiego singla - "Raz jeszcze", który został nagrany pod okiem znanego holenderskiego producenta muzycznego, Everta Abbinga, Roberta J. Zandbergena oraz niezależnej wytwórni Dream Music. ISA jest uczestnikiem tegorocznego Festiwalu TOP TRENDY, a jej patronem medialnym jest Radio RMF FM (Poplista).

Organizatorem Festynu Witajcie Wakacje jest Multikino, C.H. Zielone Tarasy, EMPiK.

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone