: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

12-07-2006 | Nowe filmy i koncert w Multikinie.

W piątek 14 lipca powitamy na ekranach Multikina 3 nowości:
Rozpustnik
Przedstawia burzliwe, ale prawdziwe życie drugiego hrabi de Rochester, przyjaciela i zaufanego człowieka króla Anglii - Karola II. W XVII stuleciu ten niezwykły człowiek, notoryczny rozpustnik i wolnomyśliciel, prowadzi życie poświęcone w całości na poszukiwaniu przyjemności i prawdy. Niezrozumiała hipokryzja, która w tamtym okresie stała się wręcz sztuką, a którą on opisywał, uczyniła go człowiekiem przeklętym a jednocześnie podziwianym za jego awangardyzm, jak również za jego smak wolności. Kiedy hrabia spotyka młodziutką aktorkę, Elizabeth Barry, ulega jej czarowi i wyjeżdża z przyjaciółmi do Londynu. Ale miłość wszystko komplikuje i Rochestera czeka przeznaczenie równie ogniste, siarczyste i wolne jak te, które sam opisuje.
Godziny grania filmu: pt-czw: 17:00, 19:30, 22:00

Przysięga
Chiny. Odległe czasy nieustannych wojen. Kraina, w której bogowie i ludzie żyją obok siebie. Osierocona dziewczynka przemierza bezkresne przestrzenie. Na swej drodze spotyka wróżkę, która odsłania przed nią perspektywę zostania piękną Księżniczką za cenę złożenia przysięgi, która pozbawia ją możliwości życia z ukochanym mężczyzną. Dziewczynka zgadza się, ale kiedy dwadzieścia lat później, już jako Księżniczka, zostaje wciągnięta w wir dramatycznych wydarzeń, przekonuje się, jak bardzo pochopną decyzję wówczas podjęła. Kraj ogarniają wyniszczające wojny, a ona sama uwięziona zostaje na dworze nikczemnego Księcia. Na ratunek spieszy jej Niewolnik, dzielny wojownik znany z niezwykłej zdolności prześcigania wiatru. To on podejmie się próby zmiany jej losu. Pokaże jej, że siła miłości może zmienić mroczne przeznaczenie.
Godziny grania filmu: pt-wt, czw: 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 21:30
śr: 14:30, 16:45, 19:00, 21:30

Dublerzy
Historia przyjaźni dwóch ludzi - Maksa i Leona, których zetknął przypadek, a ściga pech. Powoduje on, że zostają oni wplątani w sensacyjną intrygę. W ich perypetie wpleciona jest historia zmagań służb specjalnych ze słynną sycylijską rodziną Gambini.
"Dublerzy" to szansa na przełamanie królującej w polskim kinie konwencji komediowego kina akcji, w którym główny nacisk kładziony jest na gagi i dowcipy, a zdarzenia zdają się być do nich tylko dopasowane. Dublerów odróżniać mają: zwięzła, szybka akcja, przejrzysta intryga, ciekawe postaci i cięty język dialogów. Komediowy charakter zostaje tu rozłożony pomiędzy zabawne zwroty akcji, słowne potyczki i charakterystyczne postaci. Nie zapomina się tu jednak o walce dobra ze złem, ani o tym, że pozytywni bohaterowie walczą o słuszną sprawę. Lubimy ich i sekundujemy im w zmaganiach z losem, a uśmiech schodzi nam z twarzy jedynie w scenach wzruszających.
Godziny grania filmu: pt-czw: 13:00, 16:00, 18:30, 21:00

----------------------------

Eska i Multikino zapraszają na "Summer Patrol" - koncerty na wielkim ekranie!
Każdy czwartek lipca i sierpnia o godz. 18.00:

13 lipca zapraszamy na Koncert:

Coldplay - Live 2003

DVD, zarejestrowane w Horden Pavilion, w Sydney, w lipcu 2003. DVD przedstawia Coldplay w blasku ogólnoświatowej sławy. Materiał filmowy zawiera wszystkie największe przeboje zespołu, utwór premierowy 'Moses' i klasyk 'See You Soon' - wcześniej dostępny jedynie na pierwszym krążku Coldplay nagranym dla Parlophone, 'The Blue Room EP'.
Na DVD znalazł się ponadto 40 minutowy dokument - Tour Diary (Dziennik z trasy), na który złożyły się bardzo osobiste, zakulisowe sceny sfilmowane w różnych zakątkach świata (m.in. w Los Angeles, Denver, Madrycie & Londynie).Tide Is High.

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone