: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

15-07-2006 | Festiwal For The Kids Not For The Buisness

16 lipca w niedziele w Klubie Muzycznym Eden (ulica Królewiecka 195 f) odbędzie się druga edycja festiwalu For The Kids Not For The Buisness, festiwal organizowany jest przez młodych elblążan z niewielką pomocą przyjaciół z Gdańska. Zeszłoroczna edycja festiwalu mimo paru braków (głownie sprzętowych) okazała się sporym sukcesem. Przyszło na nią około 200 osób, co jak na imprezę biletowaną w Elblągu jest dobrym wynikiem. Zachęciło to młodych organizatorów do organizowania kolejnych koncertów, zwłaszcza ze kapele które występowały na poprzedniej edycji festiwalu bardzo chwaliły sobie elbląską publiczność.

Od tego czasu jako kilkunastoosobowy kolektyw pod nazwa Depression Town Crew (z ang. załoga z depresyjnego miasta), organizujemy imprezy na których zagrało ponad 30 zespołów (niektóre parę razy) czasami z odleglejszych stron świata jak chociażby ze Słowenii, Szwecji, Danii, Belgii, Finlandii, czy tak jak na ostatnim na którym zagrały zespoły ze Szwecji i Łotwy. Zapraszane zespoły prezentują głównie stylistykę hard-core i punk, która mocno ewoluowały od czasów słynnego Jarocina i nie jest już dekadencką muzyką dla pijanej młodzieży!! Zdarza się, że przy organizacji koncertów pomagają nam ludzie związani z organizacjami Greenpeace (głównie ochrona środowiska) i Green Angels (prawa zwierząt), z którymi można sobie porozmawiać i podpisać się pod ważna jakaś ważna petycja. Cieszymy się, że zaistniała możliwość zrobienia drugiej edycji festiwalu - stał ona pod dużym znakiem zapytania głownie ze względów finansowych, jednak dzięki pomocy organizatorów dużego festiwalu z Gdańska, którzy zaoferowali nam pomoc, cała impreza dojdzie do skutku i zagra na niej 7 zespołów: Kakistocracy (USA), Hopsasala, Los Puercos, Vocatio Interna (wszystkie trzy ze Słowacji), Regres (Częstochowa), a dobrego imienia Elbląga bronić będą Anomia i As We Speak. Tak jak i w zeszłym roku planujemy ciekawie udekorować klub Eden (w zeszłym roku były to roboty, które powstały z materiałów recyklingowanych czyli śmieci , w tym roku zaskoczymy was czymś nowym), oczywiście będzie też Fire Show, czyli zabawa ogniem naszych znajomych, którzy ćwiczą i ćwiczą całymi wieczorami osiągając już europejski poziom. Ciekawostką, chociaż może głównie dla przyjezdnych będzie tez wystawa plakatów z niezależnych koncertów jakie odbyły się w Elblągu. Zapraszamy wiec 16 lipca, od godziny 18, a bawimy się do ostatniej osoby na parkiecie, gdyż po koncertach planowane jest disco przy wszystkich najbardziej znanych piosenkach polskiej i zagranicznej pop kultury lat 80 tych.

organizator: www.elblag-underground.prv.pl

Manife
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone