: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

11-08-2004  | Ibiza House Party - 14 sierpnia

  Już w najbliższą sobotę w Bowling Clubie !!!!!
   Zagrają Dj'e :
- Greg Morph (UK-beat) (mozna go zobaczyc w Tv TELE 5 we czwartek o 22,50 i w sobote o 16,30)
- Szymon S (Thandile)

Greg Morph
Już jako nastolatek zafascynował się muzyką elektroniczną wówczas na swiecie panowały brzmienia New Beat ,Acid House i House Sound 90 -rodem z Antwerpii.
Swoją przygodę z DJowaniem zaczynal w 1989 od grania w warszawskich studenckich klubach potem poszedł w strone mocnych brzmień (był wtedy rezydentem kultowego w Polsce klubu Trend), potem kilka lat w warszawskich rozgłośniach radiowych a kulminacją była przez ponad 3 lata jedna z najpopularniejszych audycji radiowych w stolicy polska edycja audycji DJ TIME na której to wychowało sie wielu teraźniejszych DJ'ów.Obecnie propagator muzyki klubowej w Polsce,organizator ogólnopolskiego cyklu imprez house'owych-POSITIVE VIBRATION i IBIZA HOUSE PARTY,oraz imprez trance'owych-EXPLOZJA MOCY i TRANCE EXPLOSION.
Założyciel grupy UK-beat.

Szymon S
Pierwszy kontakt z muzyką miał poprzez taniec towarzyski. W wieku ok. 16 lat Szymon zetknął się z kultura hip-hopu. Razem z kolegami założył zespół Tandem, dla którego tworzył podkłady muzyczne, a zarazem dotrzymywał kroku kolegom w rymowaniu. Pod koniec 1999 r. zaczął interesować się muzyka techno, a dokładniej minimal em. Wtedy zaczął pracowac nad pierwszymi własnymi kawałkami techno. Po koncercie Rogera Sancheza we wrześniu 2000 r.w warszawskiej Lokomotywie przykuła jego uwagę muzyka house. Oprócz przysłuchiwania się setom dj`skim w radiu i na żywo do marca 2002 r. stworzyl 4 utwory housowe. Na wiosne zdecydowal się na kupno dwóch gramofonów, mixera i cwiczyl w domu. Po 3 miesiącach treningu zadebiutował podczas imprezy zorganizowanej przez agencję muzyczną - Thandile, w klubie Apartament No.1. Od tamtej pory był przez nich promowany.
Od września 2003 roku został włascicielem agencji muzycznej Different Colours, zrzeszającą utalentowanych dj`i i zajmujaca sie organizacja imprez. Byl rezydentem klubu Mekka przez ok 3 miesiace, potem od marca 2004 roku zostal rezydentem warszawskiego klubu Vanilla Club .

Bowling Club
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone