Megaśroda z „Avengers: koniec gry” za jedyne 15,90 zł
w Multikinie!

Avengers: koniec gry” to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Fanów uniwersum Marvela z pewnością tym bardziej ucieszy fakt, że w Multikinie film można obejrzeć w wyjątkowej cenie, czyli za 15,90 złotych! A wszystko dzięki promocji MEGAŚRODY.

 

Majówka w kinie? I do tego w doborowym towarzystwie bohaterów uniwersum Marvela? Chyba nie ma lepszego sposobu na spędzenie wolnego czasu! 1 maja w ramach MEGAŚRODY bilet na „Avengers: koniec gry” kupić będzie można w cenie 15,90 złotych. Dodatkową atrakcją jest możliwość zdobycia plakatu z podobizną jednego z 6 słynnych superbohaterów. Warunkiem otrzymania plakatu jest zakup biletu do Multikina na seans odbywający się w dowolny dzień od 1 maja br. Liczba plakatów jest ograniczona.

Bilety na film można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Avengers: Koniec gry” to bezprecedensowa filmowa podróż będąca punktem kulminacyjnym budowanego od dekady filmowego uniwersum Marvela. Kiedy połowa populacji Wszechświata została unicestwiona, a drużyna Avengers rozbita, pozostali superbohaterowie będą zmuszeni stawić czoła potężnemu Thanosowi. Kto zwycięży w tym ostatecznym starciu życia i śmierci?

 

 

 


Multikino

kontakt
ul. płk. Stanisława Dąbka 152
82-300 Elbląg

telefon
55 612 92 10
e-mail: elblag@multikino.pl


 

PODZIEL SIĘ