Centrum Sztuki Galeria EL wraz z Klubem Środowisk Twórczych mają przyjemność zaprosić na wernisaż wystawy malarstwa Piotra Arbarta, który będzie miał miejsce w Krużganku w dniu 4 kwietnia o godz. 18.00.

Piotr Arbart jest związany z Klubem Środowisk Twórczych od ponad 20 lat, w którym był współtwórcą działań muzycznych i literackich. Niespodzianką okazała się jego nowa pasja – malarstwo, które uprawia od niedawna, bo od 3 lat. Piotr Arbart maluje obrazy dla siebie, przenosi myśli na płótno, papier, deskę i inne przypadkowe materiały. Adaptuje wszystko, co jest pod ręką, by nie utracić nastroju chwili. Obrazy, które wyszły spod jego ręki są na tyle ciekawe, że wzbudziły zainteresowanie i autor dał się przekonać, by pokazać je szerszej publiczności. Wystawa jest zatem okazją, by zobaczyć te niepojące, elektryzujące prace.

Podczas wernisażu będzie możliwość zakupu prac Piotra Arbarta. Pozyskane fundusze zostaną przeznaczone na szczytny cel. Zapraszamy do obejrzenia wystawy, która potrwa tylko dwa tygodnie.

Na zdjęciu jedna z prac, którą będzie można zobaczyć na wystawie

____________________

 

Klub Środowisk Twórczych
KRYPTA

kontakt
ul. Kuśnierska 6
82-300 Elbląg