Zapraszamy na kolejny stand-up w Specjal Pubie.

PONIEDZIAŁEK, 18 LISTOPADA 2019 O 20:00 – 22:00

Stand-up Elbląg / Magda Kubicka & Arek Jaksa Jakszewicz

Specjal Pub – Jedyny Taki Pub w Polsce

Tym razem swoje programy zaprezentują:

MAGDA KUBICKA
komiczka od niemal trzech lat związana ze sceną stand-upową. Zwyciężczyni największego w Polsce festiwalu komediowego SZPAK 2019 oraz innych festiwali, takich jak Fermenty czy Koks. Finalistka PAKI 2018 oraz FAMY. Wystąpiła na antenie TVP2, TVP ROZRYWKA oraz w programie COMEDY CENTRAL. „Nie o taką Polskę walczyłam!” to najnowszy program Magdy. Przed obejrzeniem występu, wiele osób twierdzi, że: „jest za młoda na walkę o Polskę” lub „chyba jej się coś pomieszało i ciekawe co jej się w tej Polsce nie podoba”. W programie Magda mówi nie tylko o trudach korzystania z PKP i próbie zrobienia prawa jazdy, ale też o tym dlaczego tak trudno być matką chrzestną. Porusza też temat ekshibicjonizmu, o który została posądzona. To wszystko okraszone pikantnymi uwagami jej babci, która lubi wypić i straszy wnuki śmiercią. Babcia ma także dwie zasady: „bzykać się trzeba bez zobowiązań” i „chcę umrzeć przed premierą tego programu”. Premiera była, a babcia żyje, więc musicie to zobaczyć!
Magda Kubicka
ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
Rudobrody z Warmii mówi historie śmieszne według siebie i kilku innych osób. Dotyczące siebie i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich. Zbierane kilka lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. O historii też troszkę będzie. O przygodach na rekonstrukcjach. O sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko, bo i o rybach też. O podróżach i o obrażaniu się, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o tym, jak ciężko jest rudym w Polsce i jak łatwo można z tym wszystkim skończyć. Ogólnie wesoło na maksa. Tak ktoś kiedyś stwierdził. Występował i będzie występował w Comedy Central Polska, a także w Suwałkach. Zdobył w tym roku nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu i III miejsce na Łódź Challange Stand-up. W Elblągu po raz pierwszy w całym programie: „Z miłości do historii”, który planuje nagrać, bo tam jest najlepiej!
Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
prowadzenie
KUBA DĄBROWSKI
Komik z Podkońc. Obserwuje wszystko i wszystkich. Potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Lubi rzucić czasem coś bardzo obrzydliwego, robaczywego, chociaż preferuje grzeczniejszą formę komedii. Miłośnik wideł.
Kuba Dąbrowski Stand-Up
Bilety:
25 zł (dostępne tutaj: http://www.kupbilecik.pl/…/Elbl%C4%85g/Stand-up+Warmia)
35 zł (w dniu występu)

 


Specjal Pub

kontakt
ul. Wybrzeże Gdańskie 15
82-300 Elbląg
telefon
533 341 515


FOTOGALERIA: