Zapraszamy na pierwszy stand-up w nowym, tak zwanym, sezonie kubowym. Na pierwszy ogień przyjedzie trzech świetnych komików: JACEK STRAMIK, PIOTR POPEK i WALDEK NOWAK.

JACEK STRAMIK
Występował w najprzeróżniejszych telewizjach i na scenach zarówno krajowych, jak i polonijnych. Wspólnie z Darkiem Gadowskim prowadzi cykl imprez stand-upowych w rodzinnym Koszalinie. Jest współautorem książki „Łapy precz od żartów”, którą popełnił wraz z Abelardem Gizą i twórcą trzech materiałów stand-up comedy: „Arbuz i kobieta” (Netflix), „Smucikoń” (YouTube) i „Dobry jak chleb” (wkrótce YouTube).

WALDEK NOWAK
aktor, komik z bogatą przeszłością sceniczną w kraju i zagranicą. Występował z międzynarodową rewią w Majestic Theatre w Szanghaju i Poly Theatre w Pekinie. Na scenach dużych teatrów i małych kabaretów Paryża, Dubaju, Berlina, Rotterdamu. Zaliczył też kilka seriali telewizyjnych i filmów. Od 2010 robi stand-up , ostry i bezkompromisowy. Brał udział w obu sezonach Comedy Central Prezentuje Stand-up i ostatnim 3 sezonie Comedy Club. prowadzenie

PIOTR POPEK
Miłośnik alternatywy, herbaty i mieszkania samemu. Od ponad 4 lat na scenie komediowej, zbyt długo poza nią. Jeden ze współtwórców Leniwego Roasta i efektów specjalnych do rozdania nagród filmowych „Orły”. Wśród swoich inspiracji wymienia TJ Millera, Rorego Scovela, Tig Notaro, Todda Glassa, Zacha Galifianakisa i Grzegorza Halamę. Introwertyczna natura i skłonności do wydziwiania gwarantują osobliwe przeżycie komediowe. Nie szukając wydumanych tematów lubi skupiać się na tym co bezpośrednio go dotyczy – czyli głównie śmierci – czasem na związkach damsko-męskich.

prowadzenie
ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
KRZYSZTOF SAWCZUK

Bilety:
30 zł (przedsprzedaż)
Dostępne:
www.kupbilecik.pl/imprezy/42087/Elbl%C4%85g/Stand-up+Elbl%C4%85g
40 zł (na bramce)

gospodarz sceny: Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

 

 


Specjal Pub

kontakt
ul. Wybrzeże Gdańskie 15
82-300 Elbląg
telefon
533 341 515


FOTOGALERIA: