RAZEM Z ANDRÉ RIEU. MUZYKA Z MAGICZNEGO MAASTRICHT”: KONCERT MISTRZA WALCA PONOWNIE W MULTIKINIE JUŻ 30 WRZEŚNIA

André Rieu powraca, by podnieść swoich fanów na duchu! W tych wymagających czasach, kiedy mamy ograniczony kontakt z naszymi najbliższymi, holenderski maestro zaprasza nas do kin, byśmy bezpiecznie zjednoczyli się w muzyce, tańcu i radości. Już w najbliższą środę, 30 września o godz. 15:00 i 18:00 w wybranych kinach sieci Multikino ponownie będzie można zobaczyć najnowszy koncert Mistrza Walca.

Po sukcesach retransmitowanych z Maastricht do kin na całym świecie koncertów: „Amore – mój hołd dla miłości”, „André Rieu, czyli 70 lat młodości” czy „Zatańczymy?”, przyszedł czas na kolejne kinowe show.

W tym roku seria koncertów na placu Vrijthof w rodzinnym mieście André Rieu, Maastricht, nie mogła się odbyć ze względów bezpieczeństwa epidemicznego. Jednak holenderski maestro nie chciał zostawić widzów na całym świecie bez swojej ukochanej muzyki. Postanowił więc przygotować specjalny kinowy koncert, na który złożyły się najbardziej zabawne i wzruszające fragmenty z ostatnich 15 lat występów na placu Vrijthof. André Rieu osobiście zapewnia, że będzie to ekscytująca podróż w przeszłość, pełna emocji i wzruszeń. „Dziś, bardziej niż kiedykolwiek ludzie potrzebują radości – mówi uwielbiany na całym świecie skrzypek i dyrygent. – Muzyka niesie taką radość, ale też jednoczy ludzi. Dlatego postanowiłem przygotować ten wspominkowy show”.

W koncercie „Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht” tradycyjnie weźmie udział barwna Orkiestra Johanna Straussa, Platynowi Tenorzy, słynne sopranistki i inni wybitni goście, którzy przyjęli zaproszenie od pełnego charyzmy holenderskiego króla walca. Maestro przed koncertem udzieli wywiadu na temat obecnej sytuacji i siły muzyki. Choć w ten sposób fani będą mogli „spotkać się” ze swoim ulubieńcem.

Zjednoczmy się bezpiecznie przed kinowymi ekranami w muzyce, tańcu i radości! Na jubileuszowy koncert z rodzinnego miasta André Rieu zapraszamy 30 września o godz. 15:00 i 18:00 do kin sieci Multikino w: Bydgoszczy, Elblągu, Gdańsku, Jaworznie, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu (Multikino 51, Multikino Malta), Radomiu, Rumii, Rybniku, Rzeszowie, Słupsku, Sopocie, Szczecinie, Tychach, Warszawie (Multikino Młociny, Multikino Targówek, Multikino Ursynów, Multikino Złote Tarasy), Włocławku, Wrocławiu i Zabrzu.

Bilety już w sprzedaży w kasach kin i na www.multikino.pl.

*

30.09.2020 | środa | 15:00 30.09.2020 | środa | 18:00

Koncert „Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht”
Jubileusz 15-lecia słynnych koncertów plenerowych na placu Vrijthof
Koncert z polskimi napisami

Dystrybutor: www.nazywowkinach.pl

Koncert trwa 140 minut (w tym jedna przerwa)

 

 

 

 


Multikino

kontakt
ul. płk. Stanisława Dąbka 152
82-300 Elbląg

telefon
55 612 92 10
e-mail: elblag@multikino.pl


 

PODZIEL SIĘ