Cs_arena – strzelnica ASG – jedyne takie miejsce rozrywki w Elblągu, gdzie można postrzelać do przeciwnika, zorganizować pojedynki i odegrać scenariusz walki.

Zapraszamy wszystkich, zarówno doświadczonych graczy, jaki i tych, którzy nigdy nie mieli styczności z ASG, do wypróbowania swoich sił na nowej strzelnicy, na której postrzelać można z wielu replik broni, które wiernie imitują oryginały, celnie miotają amunicją ASG i dają dużo frajdy każdemu, niezależnie od wieku! Podczas rozgrywek, gracze będą mogli wykazać się nie tylko duchem sportowca, ale także sprytem i zręcznością.

Na co dzień organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy zamknięte. To interesująca forma, która odbiega od standardowych i formalnych spotkań, polegającą na dwugodzinnej grze replikami ASG, na zamkniętej, specjalnie przygotowanej arenie, opierającą się na różnych scenariuszach oraz strzelaniu do siebie i celów. Jesteśmy elastyczni i pełni pomysłów. Goście mają do swojej dyspozycji cały obiekt, wraz z pełnym wyposażeniem, nielimitowana ilością kulek oraz miejscem przeznaczonym do konsumpcji. Obowiązuje system rezerwacji (http://csarena.pl/rezerwacje/calendar.php)

 

W czwartki i niedzielę, prowadzimy Gry_Otwarte. Nie obowiązuje system rezerwacji i nie ma konieczności wcześniejszego informowania o przybyciu. Możesz dołączyć w każdej chwili, sam bądź ze znajomymi.Grasz ile chcesz, bez ograniczeń. 

Nie musi być konkretnej okazji, nie musisz mieć towarzystwa – po prostu przyjdź do nas i graj.

Na miejscu czeka na Was: 
Ogromne pole bitwy – arena ok. 1000 m2
do otwartej i zespołowej gry, 3 klasyczne stanowiska strzeleckie do tarcz.
Szeroki wybór broni – wierne repliki broni palnej, strzelające, wykorzystywane do gier terenowych oraz strzelania rekreacyjnego. Lekkie i zwinne, ciężkie i solidne, ciche i głośne – do wyboru do koloru 🙂Miliony kulek do wystrzelania – polimerowe kulki w kalibrze 6 mm, lekkie i nie powodujące obrażeń.Przyjdź sam! dostaniesz od nas broń, wyposażenie i pełny magazynek – idź i strzelaj: do celu, tarczy, przeciwnika… Gdzie chceszPrzyjdź ze znajomymi! Wszyscy dostaniecie od nas broń, wyposażenie i pełne magazynki – idźcie i grajcie, strzelajcie i zdobywajcie!

Zapraszamy już dziś!

Cs_arena – Elbląg, ul. Grunwaldzka 2A hala F.
www.csarena.pl – kontakt: 690691234

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODZIEL SIĘ