ENEMEF: Minimaraton Deadpoola z premierą Deadpoola
2 w Multikinie
18 maja!

Niegrzeczny i uwielbiany przez miliony fanów Deadpool powraca na wielki ekran! Zobacz premierowo „Deadpool 2” wraz z poprzednią częścią i przeżyj niesamowity wieczór wypełniony nieprzewidzianymi zwrotami akcji oraz rozbrajającym, ironicznym humorem, któremu nie sposób się oprzeć!

ENEMEF: Minimaraton z 2 częściami „Deadpoola” to spotkanie oko w oko z najbardziej kontrowersyjnym i niepoważnym superbohaterem w historii kina! Ubrany w czerwony kombinezon, wyposażony w dar samoregeneracji oraz moc jadowitego żartu na każdy temat, wojowniczy Deadpool nie cofnie się przed niczym. Bezlitośnie obśmiewając świat komiksu i kina rozbawi widzów do łez od napisów początkowych aż po sam koniec filmu, a nawet dłużej. Uwaga – tej nocy będzie niegrzecznie, niecenzuralnie i niebezpiecznie śmiesznie. Jesteś gotowy na taką dawkę pozytywnego „nie”? Znajdź w repertuarze seanse:

– DEADPOOL

– DEADPOOL 2 – premierowo!

Dołącz do Minimaratonu Deadpoola na Facebooku:

http://idz.do/AOyX32

*** Więcej informacji ***

http://www.enemef.pl

ENEMEF: Minimaraton Deadpoola odbędzie się 18 maja (piątek) jednocześnie w 30 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Ceny biletów (za dwa filmy, w tym premiera):

– 21-31 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 21-31 zł każdy (21 zł: Czechowice-Dziedzice, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Łódź, Wrocław; 23 zł: Bydgoszcz, Elbląg, Kraków, Olsztyn, Poznań, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Zgorzelec; 24 zł: Gdynia, Kielce, Szczecin, Tychy, Włocławek, Zabrze; 25 zł: Koszalin, Lublin, Słupsk; 31 zł: Warszawa)

– 25-35 zł: cena normalna (25 zł: Czechowice-Dziedzice, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Łódź, Wrocław; 27 zł: Bydgoszcz, Elbląg, Kraków, Olsztyn, Poznań, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Zgorzelec; 28 zł: Gdynia, Kielce, Szczecin, Tychy, Włocławek, Zabrze; 29 zł: Koszalin, Lublin, Słupsk; 33 zł: Warszawa Wola, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek; 35 zł: Warszawa Złote Tarasy)Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 2:00 rano

Kolejność emisji filmów:

Filmy zostaną zaprezentowane chronologicznie, zgodnie z kolejnością podaną powyżej

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

– brak możliwości rezerwacji biletów,

– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

– przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 23 kwietnia.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

osoby w wieku 15 lat (skończone) i więcej: bez ograniczeń, osoby w wieku 13 lub 14 lat (skończone): z pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego, wzór zgody znajduje się >tutaj<, (zgoda nie musi być wydrukowana, może być wypisana odręcznie), osoby
w wieku poniżej 13 lat (
skończone): w towarzystwie osoby pełnoletniej (nie musi być prawnym opiekunem) i dodatkowo z pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego, wzór zgody znajduje się >tutaj<, (zgoda nie musi być wydrukowana, może być wypisana odręcznie),

– możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem,

– filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,

– pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp.,

– kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na seans.

Pytania, wątpliwości?

Aby uzyskać odpowiedzi na inne pytania zapraszamy do kontaktu przez profil ENEMEFów na Facebooku: http://www.facebook.com/ENEMEF lub na http://www.enemef.pl.

Opisy filmów:

Deadpool 2 – PREMIEROWO!

USA 2018, 120′

reżyseria: David Leitch

scenariusz: Rhett Reese, Paul Wernick

obsada: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison, Zazie Beetz, T.J. Miller

muzyka: Tyler Bates

Specjalny pokaz premierowy!

Wyczekiwana kontynuacja losów jednego z najoryginalniejszych i najbardziej uwielbianych kinowych bohaterów ostatnich lat.

Oszpecony na skutek śmiertelnie groźnego wypadku Wade Wilson, stawia sobie za cel spełnienie życiowego marzenia – chce zostać najseksowniejszym barmanem Mayberry. Walczy też o odzyskanie utraconego smaku oraz skradzionego kondensatora strumienia stawiając czoła wojownikom ninja, japońskim gangsterom yakuzy i sforze agresywnych seksualnie psów.

To film, który z pewnością nie zawiedzie fanów poprzedniej części. Deadpool niezmiennie w doskonałej formie zapewni doskonałą rozrywkę i rozbawi do łez.

Deadpool

Deadpool, USA 2016, 108′

reżyseria: Tim Miller

scenariusz: Rhett Reese, Paul Wernick

obsada: Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Ed Skrein, T.J. Miller, Gina Carano, Leslie Uggams

muzyka: Junkie XL

Wyjątkowa komedia parodiująca superbohaterskie kino i łącząca wiele gatunków filmowych, która odniosła spektakularny sukces na całym świecie.

Główny bohater to Wade Wilson, który w przeszłości był agentem służb specjalnych,
a obecnie jest najemnikiem. Poddany nielegalnemu eksperymentowi zyskuje niewiarygodną zdolność samouzdrawiania i od tej pory staje się Deadpoolem. Wyposażony w niezwykłą moc i charakterystyczne, czarne poczucie humoru wyrusza wymierzyć sprawiedliwość człowiekowi, który niemal zniszczył mu życie.

Świetna akcja oraz ostry humor, który rozbroi każdego!

 

 

 

 

 


Multikino

kontakt
ul. płk. Stanisława Dąbka 152
82-300 Elbląg

telefon
55 612 92 10
e-mail: elblag@multikino.pl


 

PODZIEL SIĘ