Firma K&M powstała w listopadzie 1997 roku. Lokal, w którym prowadzimy działalność znajduje się w centrum Elbląga, na głównym pasażu handlowym przy ul. Hetmańskiej. W strukturach naszej firmy funkcjonują następujące wydziały: komputerowy, kas fiskalnych, serwisowy, internetowy, szkoleniowy i księgowy. Każdy z nich obsługiwany jest przez naszych pracowników.

Działalność nasza obejmuje przede wszystkim sprzedaż komputerów i urządzeń fiskalnych wraz z ich serwisem. Prowadzimy również stałe opieki firm, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie urządzeń komputerowych oraz ich oprogramowania.

  Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Serwisowym firmy NTT S.A. Posiadamy ponadto autoryzację takich firm, jak: INSERT, IC INTRACOM, NOVITUS, ELZAB, SOFTECH, Graf-Soft.

Od początku istnienia firmy dbamy o jej dynamiczny i wszechstronny rozwój, co pozwala nam na stałe poszerzenie i wzbogacenie naszej oferty handlowo – usługowej. Zależy nam na tym, aby Klienci dokonujący zakupów w naszej firmie i korzystający z naszych usług byli w pełni usatysfakcjonowani. Stąd też gwarantujemy nie tylko wysoki standard oferowanego przez nas sprzętu i akcesoriów, ale także fachowe i kompleksowe doradztwo.

Zapraszając Państwa do współpracy z naszą firma dołączamy wykaz oferowanego przez nas asortymentu i świadczonych usług.

Nasze usługi obejmują:
– sprzęt i akcesoria komputerowe
– urządzenia fiskalne
– oprogramowanie do prowadzenia Hoteli i Gastronomii
– kompleksowe oprogramowanie do prowadzenia firm (sprzedaż, magazyn, księgowość)
– opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną
– instalacja sieci komputerowych

  Celem naszej firmy jest pełna satysfakcja Klienta, dlatego też gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów, konkurencyjne ceny, rabaty oraz dogodne terminy płatności dla stałych Partnerów, bezpłatny dowóz i montaż u Klienta zakupionego w naszej firmie sprzętu, stałe zaopatrzenie oraz bezpośrednie dostawy do Klientów, bezpłatną i wszechstronną informację oraz pomoc techniczną, zaawansowane doradztwo w zakresie integracji systemów komputerowych.

 


  Salon Komputerowy K&M

kontakt
ul. Hetmańska 3K
(pasaż handlowy)
82-300 Elbląg
telefon
telefon /55/ 235 53 23
telefon /55/ 233 29 08
fax: /55/ 235 26 95
godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek:
9.00-18.00
sobota: 10.00-14.00

strona www:
www.kim.elblag.pl


FOTOGALERIA: